İndirim!

İnjectör Dizel Cleaner

$79.90

Torchcar’s Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml ürünüyle motorunuzdaki silindire yakıtınızın verimli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Yakıt verimliliği kazanmak için satın alabileceğiniz bu ürün, kutusunda yer alan aparatla size kolaylık sağlar. Bağlantı aparatını kullanarak, temizleyiciyi motorunuzdaki enjektöre uygulayabilirsiniz.

477 adet stokta

Stok kodu: YKTD Kategoriler: Etiketler:

Torchcar’s Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml ürünüyle motorunuzdaki silindire yakıtınızın verimli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Yakıt verimliliği kazanmak için satın alabileceğiniz bu ürün, kutusunda yer alan aparatla size kolaylık sağlar. Bağlantı aparatını kullanarak, temizleyiciyi motorunuzdaki enjektöre uygulayabilirsiniz. Dizel yakıt kullanarak çalışan motorlar için geliştirilmiş olan Torchcar’s enjektör temizleyici, sentetik bileşenlere sahip olan formülüyle size etkili sonuçlar sağlar. Ayar işlemlerinin ardından arabanızın motoruna ekleyebileceğiniz bu ürün, koruyuculuk sağlayarak güvenliği artırır. Yüksek basınçla çalışan dizel motorlar için uygun olan temizleyici, aracınızın enjeksiyon sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için üretilmiştir. Common Rail sistemleriyle de uyumlu bir şekilde kullanılabilen Torchcar’s Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml, araç sahipleri için çok yönlü fayda sağlamayı başarır.

Hareketli Parçaların Dayanıklılığını Artıran Enjektör Temizleyici

Dizel motor sisteminde yer alan hareketli parçalara dayanıklılık kazandıran Torchcar’s Enjektör Temizleyici 300 ml, otomobilinizin performansının korunmasına yardım eder. Motordan kaynaklı arızalar yaşamamak için, otomobilinizin dizel enjektörüne bu temizleyici maddeyi uygulamaya özen göstermelisiniz. Belirli aralıklarla dizel motorunuzun enjektörlerini temizlemeniz, yakıt verimliliği ve arızasız motor kullanımı gibi konularda size yardımcı olur. Yüzey aşınması sorununu minimize eden temizleyici, aracınızın motorunu uzun süreli şekilde tam randımanla kullanabilmenize olanak tanır. Enjeksiyon düzeneğinin devre dışı kalmasını önlemeye de yardım eden Torchcar’s Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml, motorunuzun yakıtınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmesini sağlar.

Otomobilinizin Motorunun Boğulmadan Çalışmasını Sağlayan Temizleyici

Dizel motorunuzun boğulmasına neden olabilecek yabancı maddeleri aracınızdan temizleyebilmek için Torchcar’s enjektör temizleyiciyi kullanabilirsiniz. Böylece, motorunuz rahatça çalışır ve fazla yakıt tüketimi yapmanızı da önler. Enjektör temizleyicinin hem yakıt tankında hem de yanma odasında koruma yaratması, motorunuzda geniş bir alana etki ederek başarılı sonuçlar alabilmenize olanak tanır. Yakıt tankının kusursuz bir şekilde işlemesine yardım eden bu temizleyici, yanma odasında yabancı maddelerin kalmasını önlemeye de katkıda bulunur. Mazotunuzdaki akışkanlığın sürmesine yardım eden ürün, farklı iklim koşullarına kolayca uyum gösterir. Böylece, hem sıcak havalarda hem de soğuk havalarda motorunuzun mazotun sunduğu enerjiyi tam verimle kullanarak size güç üretmesini sağlayabilirsiniz.

Enjektörünüzdeki Tortulardan Kurtulabilmeniz İçin İdeal Temizleyici

Dizel motorlarda yer alan enjektör pompasında zaman içerisinde oluşabilen tortuları önlemek için Torchcar’s  Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml ürününün özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Enjeksiyon iğnelerinde birikim yaratabilen tortuları da engelleyen bu ürün, enjektörünüzün yakıtı eksiksiz şekilde kullanarak verim yaratmasını sağlar. Korozyon problemine karşı da çözüm üreten Torchcar’s enjektör temizleyicisi, aşınma sorununun oluşturabileceği tehlikelerin önüne geçer. Ateşleme sisteminin düzenli bir şekilde işlemesine yardım eden ürün, caZ yani Cetane sayısını düzenlemeyi başararak hidrokarbon oranını ideal seviyelere çeker.

Egzoz Gazı Emisyonunu Ayarlayan Temizleyici

Motorunuzun yakıtınızı kullanmasından sonra oluşan egzoz gazındaki emisyonu kontrol altında tutabilmek için Torchcar’s Dizel Enjektör Temizleyici 300 ml ürününü kullanabilirsiniz. Doğa dostu özelliklere sahip olan bu ürün, gaz salınımını azaltarak çevreye duyarlılık gösterebilmenize yardım eder. Zaman içerisinde tıkanabilen mazot kanallarına işlerlik kazandırabilmek için periyodik olarak Torchcar’s Dizel Enjektör temizleyiciden yararlanabilirsiniz. Motorun vurma sorunu oluşturmasını da önleyen temizleyici, motorunuzdan gelebilecek sesleri minimize eder. Tıkanan mazot kanallarının açılması, yakıtın motorunuz tarafından tam randımanla emilerek enerjiye dönüştürülebilmesini sağlar. Motorunuzun yakıt tankında yer alan mazotun daha kaliteli bir şekilde işlenebilmesine yardım eden Torchcar’s Dizel Enjektör Temizleyici, 300 ml ağırlığında olduğu için size uzun süreli bir kullanım olanağı sağlar. Mazot tankında yakıt bulunmasına dikkat ederek, temizleyiciyi arabanızın enjektörlerine uygulayabilirsiniz.

DİKKAT: COMMON RAİL MAZOT KATKISI YENİ TİP DİZEL MOTORLU ARAÇLAR İÇİNDİR!

Sentetik bileşen bazlı kapillar aktif etkin madde kombinasyonlu katkı maddesi. Kullanılan etkin madde ulusal ve uluslararası dizel yakıtları ile uyumludur. Koruyucu önlem olarak bütün enjeksiyon sistemi onarımları ve motorun ayar işlemlerinden sonra dizel yakıtına eklenir.

Yüksek basınçlı enjeksiyon dizel motorları ve modern Common Rail sistemleri içindir.

• Dizel sisteminin hareketli parçalarının dayanım sürelerinin uzatılması.

• Düşük yüzey aşınması.

• Enjeksiyon sisteminin düşük oranda devre dışı kalma tehlikesi.

• Kusursuz bir dizel enjeksiyonu sağlanır.

Avantajlarınız

• Düşük yakıt sarfiyatı ile yakıttan tasarruf etmenizi ve motorun rahat çalışmasını sağlar.

Özellikleri

• Bütün dizel motorlarda, özellikle Common Rail ve yüksek basınçlı enjeksiyon sistemlerinde kullanılır.

• Düşük kükürt oranı içeren yeni sistem mazot karışımları için de uygundur.

• Yakıt tankından yanma odasına kadar özel koruma sağlar. Hareketli parçaların ömürlerini uzatır ve aşınmalara karşı korur. Tüm iklim koşullarında mazottaki akışkanlığı düzenler. (HFRR DIN ISO 12156 testine tabi tutulmuştur).

• Özellikle enjektör pompası ile enjeksiyon iğneleri arasındaki tortuları çıkarır ve çözer. Sistem içerisinde korozyon ve su oluşumunu önler.

• Ateşlemeyi ve Cetane sayısını (CaZ) düzenleyerek hidrokarbonları azaltır, egzoz gazındaki emisyonu ayarlar.

• Tıkanmış mazot kanallarını açarak motorun vurma yapmasını engeller ve sessiz çalışmasını sağlar. Yakıt tankındaki mazotun kalitesini artırır.

Kullanım Şekli

1 –Torchcar’s  WIC 4000 Enjeksiyon sistemi temizleme makinelerinde kullanım:

4 silindir motorlarda 750 mi mazota 1 kutu katkı, 5-6 silindir motorlarda 1 İt mazota 1,5 kutu katkı, 8 silindir motorlarda 1,5 İt mazota 2 kutu katkı karıştırılarak kullanılır.

2- Yakıt deposunda kullanım:

En az 20-30 litre mazot, yakıt tankında bulunmalıdır. 80 litre mazota 1 kutu katkı yeterlidir. Eğer düzenli olarak kullanılıyorsa her 1 litre yakıta 1,5-2,0 mi katılmalıdır.

Henüz inceleme yapılmadı.

“İnjectör Dizel Cleaner” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir